В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Театр «Нафта». Моновистава «Веселка на Салтівці»

14 февраля 2024, 19:00, среда
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

🌈 «Веселка на Салтівці» - моновистава в жанрі музичної сюрреалістичної трагікомедії. 
 
В основі сюжету автобіографічна історія Артема Вусика, який народився на Салтівці й прожив там свої перші 17 років. Усі ролі Артем виконує сам — ву деяких сценах він одночасно грає і самого себе, і перетворюється ще в трьох персонажів. 
 
Це мікс специфічного нафтового гумору з панківською епатажністю, яку так полюбляє Артем Вусик. Це вистава-концерт, де музиканти грають наживо авторські композиції.
 
Вистава «Веселка на Салтівці» — наша спроба повернути промені радості в місце, яке все ще загоює рани від війни. Одночасно ми переосмислюємо традиційні уявлення та стереотипи про Салтівку. Намагаємося відчути поетичність району, який вважається хуліганським.
 
А також побачити індивідуальний пейзаж цього місця серед нескінченних житлових масивів. Широке небо, багато зелені та яскраві веселки після рясного дощу влітку - такою ми пам’ятаємо Салтівку з дитинства. Зруйновані війною та чорні від вогню багатоповерхівки — такою ми вперше побачили Салтівку у 2022 році. 
 
СЮЖЕТ
 
Артем блукає між снами та реальністю й подекуди не відчуває різниці між цими вимірами. Усе наче відбувається одночасно. Спогади дитинства переплітаються зі снами про війну.
 
В якомусь із вимірів до Артема навідується таємний агент, який призиває робити концерт і збирати всіх митців і мисткинь родом із Салтівки, щоби запалити веселку й повернути минулу радість. В іншому просторі Артем зустрічається з внутрішнім театральним критиком і навіть веде з ним діалог.
 
Десь у паралельній реальності грає панк-рок пісня про те, як маленький Артем пішов гуляти далі свого двору, а в цей час його шукала мати. Іноді спогади перериваються телефонним дзвінком від президента, а часом здається, що війна закінчилася 2 роки тому. 
 
Такий сюрреалістичний колаж зі снів, спогадів і фрагментів реальності — наша особиста ода Салтівці та спроба закарбувати цей район в українській культурі. Запрошуємо вас до перегляду вистави. Давайте разом викличемо веселку на Салтівці!
 
Режисер, актор і автор сценарію — Артем Вусик
 
Композитори і виконавці — Іван Кондратов (гітара), Віктор Кондратов (барабани), Сергій Савенко (саксофон)
 
Звукорежисер — Антон Бегменко
Художник зі світла — Олександр Чиж
Відео арт — Сергій Якименко
 
Проєкт реалізовано за підтримки УКФ.
 
Увага! У виставі присутні контрастні світлові ефекти

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2024 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Театр «Нафта». Моновистава «Веселка на Салтівці» состоится 14 февраля 2024, 19:00, среда в Some people. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.