"Не промовляй це вголос". Концерт бандуриста та композитора Володимира Войта (Київ)

18 травня 2024, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Володимир Войт
"Не промовляй це вголос"
 
Концерт відомого українського бандуриста та композитора Володимира Войта (м. Київ).
 
Володимир Войт є одним з небагатьох українських музикантів, який володіє технікою гри на харківській бандурі, яку започаткував Гнат Хоткевич.
В програмі "Не промовляй це вголос" ви почуєте авторські твори, мелодекламації та твори композиторів з України та США.
 
Модератор – Олександр Савчук
 
Вартість квитків на вході в день концерту: 300 грн.

Придбати квиток на "Не промовляй це вголос". Концерт бандуриста та композитора Володимира Войта (Київ) можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Не промовляй це вголос". Концерт бандуриста та композитора Володимира Войта (Київ) відбудеться 18 травня 2024, 17:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.