Театр "Черный Квадрат". "Кава похапцем, або сніданок у наручниках"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Фірмова історія ЧК про КОХАННЯ, але, ... про втрачене. Те, яке люди часом втрачають у вирі життя, коли не відразу розуміють, що саме їм потрібно. Ця постанова дає шанс на те, що Ви перестанете пропускати моменти, які зроблять Вас більш щасливими.
Сміх, у виставі звичайно ж присутня. І навіть більше ніж мало б бути)). Але така карма ЧК - про серйозне говорити з гумором і душею.
 
Таких спектаклів дуже мало - відкритих, чуттєвих, життєвих!
 
У ролях: Олександра ПАНАСЕВИЧ, Марія КРУШИНСЬКА, Дмитро БАСІЙ, В'ячеслав НІКОНОРОВ, Костянтин ДАНИЛЮК.
 
МИ піднімемо ВАМ настрій!
 

Придбати квиток на Театр "Черный Квадрат". "Кава похапцем, або сніданок у наручниках" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Черный Квадрат". "Кава похапцем, або сніданок у наручниках" відбудеться 14 березня 2022, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.