У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Творчий вечір «Харків – місто моєї любові»

24 лютого 2024, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Харківський академічний драматичний театр запрошує 24 лютого 2024 року о 17.00 на літературно-мистецький вечір до другої річниці повномасштабної агресії росії проти України. Цей захід створено в рамках проєкту ХАДТ «Харків – місто моєї любові» (автор проєкту – режисер В. Гуйвін).

В рамках заходу глядач познайомиться з творчістю відомих харківських поетів Сергія Жадана, Ніни Супруненко, Юліти Ран, Наталки Маринчак, Ірчії Бондаренко, Сергія Шелкового, творчістю драматурга Олега Михайлова, почує вірші у виконанні провідних акторів ХАДТ та інших творчих колективів нашого міста, почує вокальні композиції від заслужених артистів України Євгенії Костенко, Наталії Коваль, Олексія Гавінського, Володимира Козлова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Творчий вечір «Харків – місто моєї любові» відбудеться 24 лютого 2024, 17:00, субота в ЄрміловЦентр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.