Віталій Козловський "Мовою серця"

28 травня 2023, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

    
    
 
Рік тому Віталій Козловський давав концерти на станціях метро Харкова - щоб підтримати жителів міста, які місяцями вимушені були жити у підземці через обстріли.
 
За час повномасштабного вторгнення Харків став для співака буквально рідним - тут відбулося безліч виступів для військових, медиків, рятувальників, комунальників, волонтерів. Зі зрозумілих причин всі вони були закритими. 
 
28 травня Віталій Козловський приїде до Харкова з концертом "Мовою серця", на якому зможе бути присутнім кожен, хто любить українську музику.
 
Ви почуєте вже добре відомі хіти "Моє море", "Мала", "Мала танцюй", а також пісні, написані вже під час повномасштабної війни.
 
Віталій Козловський: "Я дуже чекаю зустрічі з харків’янами. Співати для вас, дивитися один одному в очі, ділитися історіями і обіймами. Хочу, щоб після цього концерту у нас на серці стало тепло. Щоб ми один одного лікували музикою і посмішками, щоб разом наближали Перемогу. Щоб віддячити тим, завдяки кому маємо можливість зібратися - нашим військовим".

Придбати квиток на Віталій Козловський "Мовою серця" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Віталій Козловський "Мовою серця" відбудеться 28 травня 2023, 18:00, неділя в Шоу-ресторан «AltBier». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.