Денис Чужой "Важливі речі"

11 травня 2022, 20:00, середа
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

 
Денис Чужой з новою програмою нарешті у Харкові!
 
Автор шоу "Класс народа" та "Плохие книги", мільйони переглядів в YouTube на сольних концертах "Вечер семейной комедии", "Второстепенный персонаж", "Дальше сам".
 
На розігріві, якщо напише щось нове висупатиме кєнт Гордона, автор скетчів про народного мера Анатолія Почечуна, за сумісництвом організатор концерту - Фелікс Редька. 
 
Комедія 18+
 
Сертифікати про вакцинацію, тести на антиген або ПЦР обов'язково перевіримо, тож підгодтуйтесь. 

Придбати квиток на Денис Чужой "Важливі речі" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Денис Чужой "Важливі речі" відбудеться 11 травня 2022, 20:00, середа в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.