Театр Мадригал. Казка-фентезі “Експрес до країни мрій”

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Бажаєте спойлер??? Ми вже знаємо, який новорічний блог буде найпопулярнішим! Бо вже  одна юна  блогерка загадала своє заповітне бажання у той самий чарівний час, коли мрії здійснюються. А найкрутіше те, що вона  потрапить  у справжню казку на чарівному експресі. Уявляєте?! Без сумніву, вийде цікавезна історія, що розпочнеться  захопливою подорожжю на потязі бажань і продовжиться у казці "Зачарована" серед чарівників та фантастичних істот.  А якщо до цього додати улюблених персонажів, зимовий настрій та зустріч з головним чудотворцем Нового року,  будемо мати  ще той ТОПчик!

Придбати квиток на Театр Мадригал. Казка-фентезі “Експрес до країни мрій” можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Мадригал. Казка-фентезі “Експрес до країни мрій” відбудеться 9 січня 2022, 13:00, неділя в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.