Гидке каченя

18 травня 2024, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Гидке каченя" Харківського театру для дітей та юнацтва відбудеться за адресою вул. Коцарська, 2/4 (цокольний поверх).

Для відвідування вистави потрібно купувати квиток для дітей будь-якого віку

В Театрі для дітей та юнацтва відбудеться музична казкова вистава “Гидке каченя” в Харкові за мотивами всесвітньо відомої історії Г. К. Андерсена. Отже на одній великій фермі народився незвичайний малюк Мами-качки. Він був дуже несхожий на своїх братів та сестер і весь час отримував за це дорікання. “Краще вже жити самому, ніж так”, - вирішило Гидке Каченя і вирушило у великий світ.

Попри всі труднощі та негаразди, наш герой не втратив віри у власні сили та знайшов у собі сміливість не підкорятися обставинам. Адже внутрішня краса набагато більше важить! Завдяки підтримці диких птахів наш малюк не тільки перезимував і виріс. Він перетворився на чудового лебедя, справжнього красеня, якого ніхто не міг затьмарити на пташиному дворі.

Придбати квиток на Гидке каченя можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гидке каченя відбудеться 18 травня 2024, 12:00, субота в вул. Коцарська, 2/4. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.