Мюзикл «HOTEL"57": секстет колишніх»

14 липня 2024, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
Харківський Незалежний музичний Театр «057» представляє Мюзикл  «HOTEL"57": секстет колишніх»! Запальна комедія в стилі jazz! Усі ми думаємо, що знайшовши свій ідеал, ми назавжди станемо щасливими. Та чи існує він взагалі? Про це ми і дізнаємось на виставі «HOTEL"57": секстет колишніх»!
 
Самотній чоловік, який знедавна керує власним готелем, обманом запрошує своїх «Екс» подружок до готелю, задля участі в авторському експерименті. Експеримент полягає у диференціації «не ідеальних» рис колишніх, щоб у майбутньому, не допуститись помилки і не зіштовхнутись з ними знову. На його думку, саме відокремлення вад колишніх допоможе йому знайти ідеальну жінку!
 
Та чи погодяться дівчата на цей експеримент? Дізнаєтесь незабаром.
 
ПРЕМ’ЄРА українського мюзиклу «HOTEL“57”: секстет колишніх»! Комедія, яка не залишить байдужим нікого. Нове звучання улюблених  світових хітів в джазовій обробці. Не пропусти!
 
Режисерка – Олександра Блінкова
Сценаристка – Марина Осіпова
Хореографка – Юлія Помазан
Вокальна тренерка – Анастасія Блінкова
Світлорежисер – Олександр Некраха
Звукорежисер – Максим Жупник
 
Артур (Керуючий готелем) – Артем Кочергін
Колишні керуючого готелем:
Пейдж (Гангстерша) – Віолетта Козакова
Кейт (Незаймана католичка) – Марина Бедрик
Бейла (Бізнес-вумен єврейського походження) - Олександра Блінкова
Рубі (Барменка, любителька випити) - Юлія Коровко
Скарлетт (Артистка кабаре на антидепресантах) - Світлана Тимченко
 

Придбати квиток на Мюзикл «HOTEL"57": секстет колишніх» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мюзикл «HOTEL"57": секстет колишніх» відбудеться 14 липня 2024, 18:00, неділя в FAT GOOSE PUB. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.