Театр «Нафта». Моновистава «Хтось такі як я»

30 липня 2024, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 30 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

«Хтось такі як я» — перформативно-фізична моновистава Ніни Хижної про подорож безтілесної істоти тілами інших. Вона пізнає досвіди тих, хто день за днем зустрічаються зі страхом і знаходять способи йому протистояти. Через стан їхніх м’язів, через їхні рухи, звички та почуття істота пізнає досвіди людей, яким доводиться перебувати в небезпеці спричиненій війною. У фізичному стані та русі цих осіб знаходить відбиток їхній стрес, біль, смуток, нові навички боротьби і виживання, але також насолода, гумор, жага і химерне відчуття парадоксу.

Основою для вистави стала низка інтерв’ю з українцями й українками різних професій, статі та віку, наймолодшій з яких – 6 років, а найстаршій – 90 років. Їхні тіла і досвіди дуже відмінні, але ними можна поділитися, їх можна почути і спробувати зрозуміти. Тому що всі ми опинилися перед загрозою і стаємо колективним тілом, що трансформується та вчиться пристосовуватись до химерної реальності.

Головним медіумом вистави є мова тіла — рух і танець, зібрані з висловлювань, асоціацій і щоденних дій героїв та героїнь, з якими спілкувалась команда проєкту.

Для учасників/иць бойових дій вхід на вистави – вільний. Напишіть нам у соцмережі чи зателефонуйте, щоби забронювати квиточок, а також не забудьте взяти з собою посвідчення УБД.

Режисерка та перформерка — Ніна Хижна
Драматургиня — Люба Ільницька
Хореограф — Анатолій Сачівко
Саунд-дизайнер — Нік Акорн
Костюми та сценографія — Анна Орамус
Кравчиня — Віта Кушниренко
Художник зі світла — Олександр Чиж
Звукорежисер — Антон Бегменко

Проєкт «Хтось такі як я» підтримано в рамках програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО “Музей сучасного мистецтва” та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO і фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO та ініціативу UNESCO-Ашберг для митців та культурних професіоналів.

Програма (re)connection UA 2023/24 спрямована на відновлення зв’язків між митцями та їх аудиторіями, підтримку художників/иць як áкторів у збереженні культурної ідентичності України, втілення нових підходів до культури пам’яті, посилення стійкості та адаптивності інституцій, громад, митців до викликів воєнного часу.

Придбати квиток на Театр «Нафта». Моновистава «Хтось такі як я» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Нафта». Моновистава «Хтось такі як я» відбудеться 30 липня 2024, 19:00, вівторок в Some people. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"