KHARKIV TATTOO CONVENTION (14 та 15 жовтня)

15 жовтня 2023, 09:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 8 ЖОВТНЯ 2023 09:00 НА 15 ЖОВТНЯ 2023 09:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

Кожний квиток дійсний на обидва дні фестивалю (14 та 15 жовтня). Квитки, придбані до перенесення події з 7-8 жовтня на 14-15 жовтня - теж дійсні на нові дати.

14 та 15 жовтня Харків вже в восьме, прийме фестиваль художньоготатуювання KHARKIV TATTOO CONVENTION. Конвенція художнього татуювання – це, по-перше ,грандіозна подія, що об'єднуєвсіх тату-майстрів та поціновувачів даної культури на одній території.

На заході можна зробити не тільки новее татуювання, а й оновити старе,або вибравши вподобаного майстра, обговоритидеталі майбутнього татуювання. Конвенція 2023 року в Харкові буде відбуватися у воєнний час, тому сам захід буде проходити в безпечному місці з наявністю бомбосховища, та з дотриманням правил комендантської години та етичних норм поведінки у воєнний час.

Мета конвенції - не розвага, а показ робіт на конкурсній основі, розвиток тату-культури та обєднання тату-суспільства в цей складний для країни час. Частина прибутку буде направлена на допомогу Силам оборони нашої Батьківщини.

Придбати квиток на KHARKIV TATTOO CONVENTION (14 та 15 жовтня) можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KHARKIV TATTOO CONVENTION (14 та 15 жовтня) відбудеться 15 жовтня 2023, 09:00, неділя в KHARKIV TATTOO CONVENTION. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.