"Слобожанська Ліга Сміху". Відкритий кубок

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Слобожанська Ліга Сміху – ми повертаємося!
 
Ветерани космічних військ, Воробушек, Ніколь Кідман, Луганська збірна,  Вот эти парни, Дикий молодняк - ці команди стали найсмішнішими, тому що грали у нас і зуміли розсмішити тебе, Харкове!
 
Студія «Квартал 95», Drive Production та DIDENKO AGENCY представляють
 
СЕЗОН КУБКІВ Слобожанської Ліги Сміху.
 
Запрошуємо Вас відвідати першу гру – ВІДКРИТИЙ КУБОК Слобожанської Ліги Сміху, яка відбудеться 13 березня 2022 року в одному з найкращих концертних залів Харкова. На сцену Палацу студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого вийдуть команди, що розпочинають свій шлях до перемоги у телевізійній Лізі Сміху, але вже прагнуть стати непереможними!
 
Супер-ведучі: учасник легендарної команди КВН ХАІ «Люди в білому» Ігор Діденко, а також автор, актор, продюсер студії «Квартал 95» Олександр Пікалов.
 
 Сміємось, отже не здаємось!

Придбати квиток на "Слобожанська Ліга Сміху". Відкритий кубок можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Слобожанська Ліга Сміху". Відкритий кубок відбудеться 13 березня 2022, 19:00, неділя в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.