Бебі-театр "Малишарикі - Новорічний маскарад"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Бебі-театр - це унікальний інтерактивний театр для наймолодших глядачів (1-4 роки)
Все ще вважаєте, що театр тільки для дорослих? Не вірите, що ваш малюк зможе витримати театральне дійство?
 
В нашому бебі-театрі все зовсім по іншому! Тут глядачі можуть досліджувати, торкатися, контактувати з акторами, а головне - досліджувати світ!
Яскраві декораціі, веселі пісеньки, улюблені герої з мультфільму - все це подарує вашим малюкам відчуття справжньої новорічної казки!
 
УВАГА! Ми піклуємося про ваше здоров'я, а тому дотримуємося всіх карантинних заходів безпеки. Батьки мають супроводжувати дітей на виставу у захисних масках. Також для підтримання чистоти та безпеки на театральній площадці ми просимо брати для дітей змінне взуття. Батьки по бажанню можуть проходити у змінному взутті або бахілах.
 
  
 
  
 
Тривалість вистави: 50 хвилин, після вистави діти можуть погратися з героями та сфотографуватися. Під час вистави також працює фотограф і ви зможете скачати фото в електронному вигляді.

Придбати квиток на Бебі-театр "Малишарикі - Новорічний маскарад" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Бебі-театр "Малишарикі - Новорічний маскарад" відбудеться 26 грудня 2020, 17:30, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.