У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Марабу.Жахи". Прем'єра!

18 січня 2024, 17:00, четвер
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

"Марабу.Жахи" - це вистава, де події, наче кадри кіноплівки, змінюють одна одну на карколомній швидкості.
 
Безмежна Африканська савана, переповнений футбольний стадіон, темний колодязь в гаражі дядька, кислотні клуби, далека Південна Африканська Республіка, палата в хоспісі - звичайні місця для одного дня з життя Роя Стренга - продукту панельних районів великого міста, де кожен має боротися за своє місце під сонцем. 
 
Його переслідують жахи, жахи минулого - де гнів, сором, любов, страх та вина змішалися в заплутаний клубок, який не дозволяє йому вирватися за межі лікарняного ліжка.
 
У виставі діють: Олександр Плехун, Ольга Солонецька, Олексій Дубінін, Віктор Єрмоленко, Дарія Ждан, Валерія Григор'єва, Юрій Мережко, Катерина Літвінова. 
 
Режисер - Володимир Давиленко 
Сценографія і костюми - Віктор Єрмоленко
Жанр - сатирична драма
За мотивами роману Ірвіна Велша

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Марабу.Жахи". Прем'єра! відбудеться 18 січня 2024, 17:00, четвер в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.