Міжнародний музичний фестиваль «Австрійська осінь»

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Міжнародний музичний фестиваль «Австрійська осінь» в Харкові!
Шедеври Моцарта та Шуберта виконають Auner Quartett та віолончеліст Флоріан Еггнер (Австрія). Чекаємо поціновувачів класичної музики на масштабному культурному проекті 2021-го року!
 
Auner Quartet – палкі прихильники віденської традиції салонних концертів із затишною емоційною атмосферою. Ансамбль має резиденцію у Відні та регулярно виступає в престижних залах світу.
 
Флоріан Еггнер – відомий австрійський віолончеліст, соліст і камерний музикант, артист, який виступає у складі всесвітньо відомого Eggner Trio. Понад 20 років викладає гру на віолончелі. Затребуваний лектор, проводить майстер-класи в Австрії, Швейцарії, Великобританії та Австралії. Має численні престижні міжнародні нагороди.
 
Програма:
 
В. А. Моцарт. Струнний квартет соль мажор KV 156
 
Йоханна Додерер. Струнний квартет No. 5 “Mattsee”
 
Ф. Шуберт. Квiнтет

Придбати квиток на Міжнародний музичний фестиваль «Австрійська осінь» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Міжнародний музичний фестиваль «Австрійська осінь» відбудеться 24 жовтня 2021, 18:30, неділя в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.