Михайло Лабковський

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

15 квітня 2022 року у Палаці студентів відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського в Харкові на тему “Хочу і буду. Як зрозуміти свої бажання і втілити їх в життя”. Часто люди запитують Михайла, як їм чинити у невротичних стосунках з іншими. Але головне завдання психолога зробити так, щоб такі стосунки взагалі більше нікого не цікавили! Щоб псувати один одному нерви було просто нудно. Щоб надихали лише щасливі та спокійні історії. Однак якщо ви звикли до нестабільних американських атракціонів, у нормальних стосунках вам буде не вистачати гостроти. Тому спочатку треба навчити себе не реагувати на нездорові прояви почуттів. Щойно новий партнер починає поводитись неадекватно, треба виходити з ситуації назавжди. Спочатку буде важко. Потім - трошки легше. І зрештою вас перестануть цікавити постійні конфлікти, довгі виснажливі розмови і скандали.
 
Публічна консультація “Хочу і буду”
У людей зі здоровою психікою все просто, легко та прозоро. Навіть коли бувають конфлікти. І тільки з такими людьми можна створити сім’ю, яка не перетвориться на важку роботу 24/7.
 
Коли ви навчитесь кохати без болю і отримувати задоволення від гарного ставлення партнера, ваше життя зможе кардинально змінитись на краще! Ви почнете розуміти свої власні бажання та цілеспрямовано втілювати їх у життя.
 
Публічне консультування передбачає активні відповіді Михайла Лабковського на питання залу. Тому записки краще підготувати заздалегідь.
 
Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. 

Придбати квиток на Михайло Лабковський можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Михайло Лабковський відбудеться 15 квітня 2022, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.