Мир Глазами Воробушка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Інародний театр абсурду Воробушек 8 червня покаже в Харкові своє найпотужніше шоу - «Мир глазами Воробушка»
 
Якщо десятихвилинні виступи Воробушка на Лізі Сміху підривали тобі мозок - тут ти взірвешся повністю. Горобчик в повному форматі і повністю за своїми правилами, з десятками персонажів, танцями, стріляниною з картонного зброї за реальною Годзіллу, бійками, падіннями, зціленнями і Вакарчуком, який приймає ванну, конем, який грабує банк, в якому охоронець теж кінь, і багато чого другого і третього, і сотого.
 
Саме з «Мира глазами Воробушка» варто почати знайомство з цим театром - тут Горобчик постає у всій красі. «Миром глазами Воробушка» варто продовжувати знайомство з цим театром, якщо ти вже бував на інших його шоу - воно ще феєрично. На «Мир глазами Воробушка» варто сходити і повторно, для профілактики.
 

Придбати квиток на Мир Глазами Воробушка можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мир Глазами Воробушка відбудеться 8 червня 2019, 19:00, субота в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.