KHARKIV MUSIC FEST. Концерт «MOZART GALA»

7 квітня 2019, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

MOZART GALA
 
Творчість Вольфганга Амадея Моцарта - символ геніальності, вишуканості, та оптимізму. Тож не дивно, що у 2017 році його було визнано найчастіше виконуваним композитором. 7 квітня Kharkiv Music Fest дарує особливий подарунок меломаном - концерт “Mozart Gala”.
 
Концерт-закриття Міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest - втілення у життя європейської традиції грандіозних святкових концертів музики Моцарта у виконанні світових зірок оперної музики. Гала-концерти найвідоміших шедеврів віденського класика проходять на кращих концертних сценах світу - в Берлінській опері, Віденській філармонії, Концертному залі Плейєль в Парижі, та інших залах. Нарешті, найпопулярніші оперні арії Моцарта у виконанні провідних солістів Європейських оперних театрів вперше прозвучать в Харкові в єдиному гала-концерті.
 
Диригуватиме концертом “Mozart Gala” європейський диригент українського походження Андрій Юркевич. Молодий, але вже відомий на Заході диригент почав свою європейську кар’єру з дебюту за пультом славнозвісної Римської опери – балетом “Лебедине озеро”. З 2007 року по теперішній час він здійснив чимало оперних постановок в Європі та у світі, диригував багатьма симфонічними концертами. Кар’єра Андрія Юркевича включає співпрацю з такими театрами як Королівський театр Брюсселя Ла Моне, Мюнхенська Штатсопера, Берлінські Штатсопера та Дойчеопера, знаменита Барселонська Лісеу, оперний театр Сан-Франціско та інші. Особливе місце в доробку диригента - співпраця з колективами Віденської опери та Цюріхського оперного театру, де Андрій Юркевич став першим українським диригентом, який став за пульт цих славнозвісних колективів. 

Придбати квиток на KHARKIV MUSIC FEST. Концерт «MOZART GALA» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KHARKIV MUSIC FEST. Концерт «MOZART GALA» відбудеться 7 квітня 2019, 18:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.