Вистава "Наше містечко"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Класик американської драматургії Торнтон Вайлдер і його п'єса «Наше містечко», за яку він вдруге став лауреатом Пулітцерівської премії, в російськомовному просторі не надто відомі. Можливо, не випадково, але, однозначно, дуже даремно. У цьому тексті, в його героях і сюжеті - є те, чого нам всім сьогодні дуже не вистачає для щастя.
 
Як часто ми помічаємо, що живі? Іноді ми чуємо історії про людей, які побувавши за крок від смерті, дивом уникнувши аварії або вилікувавшись від страшної хвороби — раптом усвідомлюють радість бути живим! «Теж мені, месія», — іронічно посміхнувшись, ми продовжуємо свій біг по лінії життя. Звичка будувати плани і відкладати життя на потім — так живе більшість. Закінчити інститут, вийти заміж, купити новий гаджет, поїхати до моря — і ось тоді! Але досягнувши однієї мети, ми відразу ставимо собі іншу, схожу. І навіть морем, сонцем і Заходом нам ніколи насолодитися, адже наступна мета вже така близька, потрібно встигнути досягти, добігти!
 
Але є інші люди. Їх небагато, але вони є. Вони радіють моментів. Вони щасливі лише тому, що прокинулися. Їхнє життя легке. Такими хочеться стати. І ви можете! Потрібно лише трошки зменшити швидкість, прислухатися до себе і уважно поглянути на близьких. Відчуваєте? Це і є життя.

Придбати квиток на Вистава "Наше містечко" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Наше містечко" відбудеться 16 березня 2022, 18:30, середа в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.