Вистава "Небо зорями"

12 квітня 2024, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Пісні, наче розсипи зірок у небі, як провідні зорі, що освітлюють нам шлях через ліси, степи, пустелі й гори об’єднують Україну. Ми співали завжди. Від народження і до смерті. Співали про все, що бачили, відчували, робили. Співали коли були щасливі і коли було боляче. Але чому зараз багатьом з нас так важко заспівати? Так ніби ком в горлі не дає розкритись голосу. Так ніби це неправильно, соромно і якось дивно. Ця вистава про українську пісню, яка є не просто поєднанням нот і слів, а уособленням культури, цінностей та нашої сутності.
 
Виконавиця і режисерка - Аліна Богданович
Драматургиня - Яна Зеленська
Куратор стипендії - Міхал Дерлатка
 
Вистава створена в рамках стипендіальної програми Gaude Polonia Міністра культури та національної спадщини Польщі, яку реалізує Національний центр культури.
 
Вартість квитків на вході в день вистави: 300 грн.

Придбати квиток на Вистава "Небо зорями" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Небо зорями" відбудеться 12 квітня 2024, 19:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.