ВАЖЛИВО
Під час карантину діють наступні умови відвідування вистав:
Глядачі мають бути в масках та мати при собі один із документів:
- сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини;
- негативний ПЛР-тест терміном до 72 годин;
- довідка про одужання від коронавірусу.
Ми як організатори лишаємо за собою право відмовити вам у відвідуванні заходу у разі відсутності зазначених вище пунктів.
«Гамлет» — квір-шоу з елементами стендапу. Це вистава за мотивами класичного твору, але в інших історичних і соціальних реаліях, з іншими цінностями й поглядами на життя.
Розенкранца грає дівчина, Гільденстерн — фемінний хлопець, актори танцюють вог на сцені, а смерть героїв викликає іронічні думки — як такі зміни прокоментував би Шекспір? Сподіваємося, що містер Вільям зацінив би.
Поставити виставу точнісінько по трагедії Шекспіра ми як сучасний театр не можемо собі дозволити. Тому що наша місія в роботі з класичними творами — знаходити з героями того часу спільні проблеми і разом з цим підкреслювати те, що в наші часи не актуально і навіть трошки дико.
Раніше люди жили в замках, билися за трон, отруювали вином ворогів. Чоловіки прагнули до лицарських ідеалів, хотіли бути мужніми, вірними, чесними. Жінка була втіленням кращих людських властивостей — краси, доброти, грації, розуму. Зараз ми живемо в часи, коли чоловікам не обов’язково доказувати свою мужність, а жінкам бути просто берегинями вогнища без амбіцій і досягнень. Люди змінюють стать, кохають один одного незалежно від гендерної ідентичності, роблять камінг-аути, самовиражаються через одяг, танці, хобі.
У виставі ми також міркуємо “бути чи не бути”, але паралельно переосмислюємо гендерні стереотипи, мужність і жіночність, способи самовираження і моральні цінності. Драматургію Шекспіра ми дуже поважаємо. Тож взяли на себе сміливість подивитися на «Гамлета» крізь призму сьогодення, але основну сюжетну лінію все ж таки зберегли.
Ми поєднали паралельні всесвіти і ось яке хуліганство вийшло:
Гамлет виявляється не такий вже героїчний, а іноді навіть інфантильний.
Жабо, манжети і кинджали нормально так доповнюють танці в стилі Vogue.
Навіть після смерті можна влаштувати стендап.
Герої трагедії можуть сваритися з глядачами, а не тільки між собою.
Жінка має право змінити хід подій (дякуємо, 21 століття).
Якщо деякі герої змінюють гендерну ідентичність, на історію Шекспіра це ніяк не впливає.
Прем'єра — 25-56 червня 2021
Тривалість — 1 година
Режисер — Артем Вусик
Актор/ки:
Гамлет — Саша Шай
Клавдій — Діма Третяк
Гертруда — Олександра Касьянова
Призрак — Антон Бальков
Лаерт — Олег Каданов
Офелія — Катя Любченко
Гамлетеса — Ніна Батовська
Розенкранц — Владіслава Ченцова
Гільденстерн — Данило Мандзюк
Хореографки:
Ніна Хижна
Анна Чмельова
Художник/ці:
Костюми — Саша Шай
Сценографічне рішення — Сергій Якименко
Виготовлення та конструювання декорацій — Андрій Хворост‘янов
Виготовлення ляльки — Ольга Турутя
Світлове рішення — Олександр Чиж
Композитор/ки:
THE AND
IIID
DIAKOVA
Олег Каданов
Стас Кононов
Сценічний бій:
Армен Калоян
Театр "Нефть". Вистава «Гамлет». Прем'єра! відбудеться 27 березня 2022, 20:00, неділя в Театр "Нафта". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.