Вистава "Ніч Гельвера"

25 травня 2024, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Так звана "кришталева ніч" холодного листопада 1938 року продзвеніла одразу в усіх країнах третього рейху – як власних, так і на той момент завойованих: Німеччині, Австрії, Чехії.

П’єса ж польського автора Інгмара Вілквіста "Ніч Гельвера" написана через 60 років після тих страшних подій. Втім, факти подій тієї ночі чинять свій "погром" у серцях двох людей, схованих долею у напівпідвалі, з якого героїня, єврейська жінка Карла, примудрилася зробити дім для себе і свого хворого прийомного сина Гельвера. Її відчайдушна спроба врятувати свою "дитину", а його напівдитяча-напівчоловіча жага бути біля неї нормальним сином, чоловіком, солдатом не можуть не торкнути сердець і очей… Ми плачемо й плачемо, дивлячись на їхні безпорадні спроби… Але чудо театральної гри чинить свій вплив і ось вже щось світле і щасливе проникає крізь ці сльози в душу водночас із старою-старою піснею, яку так любить, яку співає Карла своєму дорослому синові…
 
В ролях:
 
Карла – заслужена артистка України Майя Струннікова
Гельвер – Данило Карабейник
 
Режисер – заслужений діяч мистецтв України Степан Пасічник
 
Виставу створено 2021-го року за підтримки Українського культурного фонду

Придбати квиток на Вистава "Ніч Гельвера" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Ніч Гельвера" відбудеться 25 травня 2024, 18:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.