Новорічна Фабрика Чудес

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Головними помічниками на фабриці див є гноми. І у кожного з них є свої обов'язки. Гноми запросили на новорічну фабрику Гринча, так як той сказав, що більше не хоче псувати новорічні свята, і хоче бути добрим!
 
Але як завжди, хтось у чомусь досягає успіху, а ось Грінчу ніколи нічого не вдається, та й серйозних обов'язків йому ніколи не доручають, лише натискати 2 кнопки СТАРТ І СТОП. І ось напередодні Нового Року Грінч вирішує призупинити роботу на фабриці, і помістити всіх його героїв-жителів фабрики в казкову гру, якої не буде кінця ... адже тільки Грінч може володіти 2-мя чарівними кнопками.
 
Добрі гноми  Лілі і Філя, підслухавши розмову чарівника і Гринча відправляються на фабрику, і просять допомоги у героя в Масці і героя з гри Brawl Stars, які і будуть проходити з хлопцями випробування, щоб завершити гру.

Кожній дитині подарунок, 1 дитина + 1 дорослий на один квиток

Придбати квиток на Новорічна Фабрика Чудес можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новорічна Фабрика Чудес відбудеться 26 грудня 2020, 11:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.