Вистава "Падати. Літати". Прем'єра!

15 червня 2024, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Трагіфарс на 1 дію за п’єсою Неди Нежданої. Дата прем'єри – 2 березня 2024.

Він і Вона знайомляться за дуже незвичних обставин — вночі на даху. Подальший розвиток подій зазнає низку карколомних поворотів і майже детективної розв’язки.

Але звернулися ми до п’єси Неди Нежданої «Самогубство самоти» не тільки (і не стільки) через захоплюючий сюжет, а через те, що написана понад 20 років тому, вона дивовижним чином «підсвічує» проблеми, які загострилися сьогодні. Світ збожеволів, ми втрачаємо здатність чути й розуміти один одного, а замість того, щоб намагатися поновити зв’язки, ще більше йдемо у внутрішню еміграцію.

Як годиться будь-якому якісному мистецькому твору, ані п’єса Неди Нежданої, ані постановка Оксани Стеценко не містять відповідей на питання, що вони підіймають. Натомість режисерка все ж дала своїм глядачам підказку, назвавши виставу «Падати. Літати»: життя циклічне, а, значить, ще злетимо…

Придбати квиток на Вистава "Падати. Літати". Прем'єра! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Падати. Літати". Прем'єра! відбудеться 15 червня 2024, 16:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.