Вистава «Поринаючи в / Полишаючи Утопію»

23 вересня 2019, 16:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Поринаючи в / Полишаючи Утопію» — це сайт-специфік перформанс. 
 
Міждисциплінарний проект, мета якого — показати вплив «утопічної» архітектури 20-х років XX століття на сучасне суспільство в Україні, що досить критично ставиться до радянського минулого. Міжнародна команда митців використовує танець, сучасну електронну музику, відео та технології доповненої реальності, щоб змінити сприйняття звичного нам оточення та побачити у будівлі Держпрому надихаючий об’єкт (утопічного) майбутнього.
 
Перформанс — частина довгострокового міжнародного проекту “Revitalizing the Past—Creating the Future”. 
 
 
Режисер:
Max Schumacher 
Хореограф:
Марія Пяткова
(Німеччина/Україна)
Команда проекту: Лабораторія театрра, Zelyonka fest

Придбати квиток на Вистава «Поринаючи в / Полишаючи Утопію» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава «Поринаючи в / Полишаючи Утопію» відбудеться 23 вересня 2019, 16:00, понеділок в Держпром (двір біля 5го під'їзду). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.