У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моновистава "Пісня свободи"

22 листопада 2023, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо на моновиставу "Пісня свободи" Аліни Богданович
 
Що таке свобода? Як її відчути? Як її віднайти?
 
Пісня, що летить невидимими хвилями через ліси, степи, пустелі й гори об’єднує Україну. Ми співали завжди. Від народження і до смерті. Співали про все, що бачили, відчували, робили. Співали коли були щасливі і коли було боляче. Але чому зараз багатьом з нас так важко заспівати? Так ніби ком горлі не дає, не дає розкритись. Так ніби це неправильно, соромно і якось дивно. Ця вистава про українську пісню, яка є не просто поєднанням нот і слів, а уособленням культури, цінностей та нашої сутності.
 
Виконавиця і режисерка – Аліна Богданович
Драматургиня – Яна Зеленська
Куратор стипендії – Міхал Дерлатка
 
Вистава створена в рамках стипендіальної програми Gaude Polonia Міністра культури та національної спадщини Польщі, яку реалізує Національний центр культури.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моновистава "Пісня свободи" відбудеться 22 листопада 2023, 19:00, середа в Театр "Нафта". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.