Русалчин ставок. Прем'єра!

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Надзвичайні миті юності, коли з тобою розмовляє світ особливою мовою і кохання кличе тебе за собою. А в той самий час ми бачимо шлях самотнього вовка, відірваного від звичаю і зграї, що він обіцяє? Які випробування? Як шукати себе, коли нема на що спиратися?
 
Вистава “Русалчин ставок” – це частина проєкту БайкиХАБ створеного за підтримки Українського культурного фонду. Вистава є спільною роботою ПТІцентр і ХТДЮ. Прем'єра відбулась на сцені Театру для дітей та юнацтва 19 та 20 червня 2021 р.
 
П’єса Яніни Зеленської створена за мотивами байок Г. Сковороди, Є. Гребінки, Л.Глібова, Ю. Федьковича, П. Гулак-Артемовського та народних пісень, ігор та звичаїв. В ній поєднуються світи – людський, тваринний та потойбічний. Все це про прийняття світу в його яскравих кольорах та неоднозначних подіях. Герої історії – старий Дід, його онук Гриць і вовк. Їхні шляхи перетинаються, і полотно притчі розгортається перед глядачами.
 
Випадково або знаково сталося, що прем’єра вистави «Русалчин ставок» відбулась саме напередодні Русального тижня, коли за вірування наших предків русалки виходять просто до людей.
 
Виставу позначено віком 13+, тож, якщо ваше серце знає кохання або лише очікує його, чекаємо на вас.
 
Прем’єра відбулась 19 червня 2021р.
 
Режисери – Яніна Зеленська та Заслужений артист України Сергій Городецький
Сценографія – Діана Ходячих
Хореографія – Анастасія Єрьоміна
Вокальні рішення – Надія Алюнова
Музичне оформлення – Дмитро Абрамов
Світлове оформлення – Олександр Чиж, Анна Сидорова, Анна Вєзірова
Жанр – вистава-байка
Для глядачів від 13 років
Вистава йде українською мовою
 
Ролі виконують:
 
Руслан Романов
Роман Каверзін
Максим Богаєнко
Наталія Перепелиця
Анна Ревізор
Маргарита Бордіян
Павло Федорченко
Єлизавета Кравець
Аліна Богданович
Олеся Захарова

Придбати квиток на Русалчин ставок. Прем'єра! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Русалчин ставок. Прем'єра! відбудеться 25 листопада 2021, 19:00, четвер в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.