У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван"

30 вересня 2023, 19:00, субота
У продажу залишилось 7 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
18+

Про подію

Останній "Диван" у Sorry Mama!! Не пропусти. Це найаутентичніше шоу у цьому барі! В останній день роботи бару! Далі вони зачиняються. А це було найкрутіше місце для гумористичних шоу. Буде три найкрутіші харківські комики. Диван це – імпровізаційне стендап шоу, де коміки Олександр Селін, Денис Морозов та Володимир Степаненко вирішують ваші проблеми через призму гумору. Ми впевнені, що це вам допоможе, адже посміявшись над проблемою, ви на 80% її вирішили.
 
Денис Морозов – один із найдосвідченіших стендап коміків і не лише. Ще й людина вона досить досвідчена, судячи з віку. У вільний від стендапа час працює вчителем.
 
Олександр Селін – напевно, найдосвідченіший комік, учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху" та стендап фестивалів, двічі фіналіст харківського стендап турніру "Stand Up XL" та учасник першого в Україні телевізійного стендапу проекту "Humorlab stand up wanted".
 
Володимир Степаненко – учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху". Один із найдосвідченіших коміків Харкова. Фіналіст першого сезону та Переможець другого сезону харківського стендап турніру "Stand Up XL". Автор та сценарист різних телепроектів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван" відбудеться 30 вересня 2023, 19:00, субота в Бар "Sorry Mama". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"