У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.
-50%на другий

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван"

25 листопада 2023, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
До кінця акції залишилося

Про подію

До «Чорної п'ятниці» знижка 50% на другий квиток.
Гумористично-терапевтичне шоу "Диван".
 
Диван це – імпровізаційне стендап шоу, де коміки Олександр Селін та Денис Морозов вирішують ваші проблеми через призму гумору. Ми впевнені, що це вам допоможе, адже посміявшись над проблемою, ви на 80% її вирішили.Це шоу 25 листопада о 19:00 в барi "Нехай Так" точно дозволить вирішити багато проблем глядачів. Віришують проблеми, жартуюуть та імпровізуюуть:
 
Денис Морозов – один із найдосвідченіших стендап коміків  Переможець першого у Харкові стендап турніру Humorlab Stand Cup. У вільний від стендапа час працює вчителем.
 
Олександр Селін – напевно, найдосвідченіший комік, учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху" та стендап фестивалів, двічі фіналіст харківського стендап турніру "Stand Up XL" та учасник першого в Україні телевізійного стендапу проекту "Humorlab stand up wanted".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван" відбудеться 25 листопада 2023, 19:00, субота в Нехай Так BAR. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.