У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван"

12 квітня 2024, 19:00, п’ятниця
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 22 БЕРЕЗНЯ 2024 19:00 НА 12 КВІТНЯ 2024 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Запрошуємо вас на одне з найпопулярніших та вдалих гумористичних шоу у Харкові: гумористично – терапевтичне шоу "Диван".
 
Це – імпровізаційне стендап шоу, де коміки Олександр Селін та Денис Морозов вирішують ваші проблеми через призму гумору. Ми впевнені, що це вам допоможе, адже посміявшись над проблемою, ви на 80% її вирішили. 5 квітня о 19:00 у барі "Pan Pub Ua" на вул. Маяковського, 71.
 
Вирішують проблеми, жартують та імпровізують:
 
Денис Морозов – один із найдосвідченіших стендап коміків  Переможець першого у Харкові стендап турніру Humorlab Stand Cup. У вільний від стендапа час працює вчителем.
 
Олександр Селін – напевно, найдосвідченіший комік, учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху" та стендап фестивалів, двічі фіналіст харківського стендап турніру "Stand Up XL" та учасник першого в Україні телевізійного стендапу проекту "Humorlab stand up wanted".
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумористично-терапевтичне шоу "Диван" відбудеться 12 квітня 2024, 19:00, п’ятниця в Pan Pub ua. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.