У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гумористично-терапевтичне шоу "Весняний Диван"

16 березня 2024, 19:00, субота
У продажу залишилось 38 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
18+

Про подію

Запрошуємо вас на одне з найпопулярніших та вдалих гумористичних шоу у Харкові: гумористично-терапевтичне шоу "Диван".
 
Це – імпровізаційне стендап шоу, де коміки Олександр Селін та Денис Морозов вирішують ваші проблеми через призму гумору. Ми впевнені, що це вам допоможе, адже посміявшись над проблемою, ви на 80% її вирішили. 16 березня о 19:00 у барі "Нехай Так" на пр. Науки, 50.
 
Вирішують проблеми, жартують та імпровізують:
 
Денис Морозов – один із найдосвідченіших стендап коміків  Переможець першого у Харкові стендап турніру Humorlab Stand Cup. У вільний від стендапа час працює вчителем.
 
Олександр Селін – напевно, найдосвідченіший комік, учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху" та стендап фестивалів, двічі фіналіст харківського стендап турніру "Stand Up XL" та учасник першого в Україні телевізійного стендапу проекту "Humorlab stand up wanted".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумористично-терапевтичне шоу "Весняний Диван" відбудеться 16 березня 2024, 19:00, субота в Нехай Так BAR. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"