Комедія «Схоже на щастя»

18 березня 2022, 19:00, п’ятниця
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

«Схоже на щастя» - це історія випадкової зустрічі двох самотніх істот, їх короткочасної спільної подорожі і невипадкової взаємної турботи, довіри, ніжності, що виникають несподівано і, напевно, без кінця.
 
Дійові особи та виконавці:
 
Клод - Народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка - Ада Роговцева;
 
МАРГО - Заслужена артистка України - Світлана Орліченко.
 
Режисер-постановник - Заслужений діяч мистецтв України Катерина СТЕПАНКОВА;
 
Художник-постановник - Тарас Ткаченко;
 
Художник по костюмах - Світлана Нікітчина;
 
Хореограф постановник - Олексій СКЛЯРЕНКО;
 
Композитор - Андрій Шустов.
 
Вистава-лауреат премії "Київська Пектораль 2014" в номінації "За кращу камерну вистава (вистава малої сцени)» і Ада Роговцева лауреат премії "Київська Пектораль 2014" в номінації "За кращу жіночу роль".

Придбати квиток на Комедія «Схоже на щастя» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія «Схоже на щастя» відбудеться 18 березня 2022, 19:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.