У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вечір скрипкових сонат. Ігор Чернявський (скрипка) та Станіслав Калінін (фортеп'яно)

5 квітня 2024, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вечір скрипкових сонат у виконанні Ігоря Чернявського (скрипка) та Станіслава Калініна (фортеп'яно)
 
Програма:
 
- Вольфганг Амадей Моцарт, Соната соль мажор, K 301
- Людвіг ван Бетховен, Соната №5 фа мажор, тв. 24, «Весняна»
- Дмитро Бортнянський, Соната до мажор
 
А також низка скрипкових мініатюр
 
Моцарт та Бетховен одні з головних віденських класиків епохи класицизму. Вони розвили та затвердили жанр скрипкової сонати до краси досконалості, як діалог двох інструментів з великими художніми можливостями, скрипки та фортеп'яно.
 
Бортнянський їх сучасник та наш краянин. Він отримав блискучу європейську освіту, та теж не пас задніх у цьому жанрі - втім, як і в інших.
Разом з сонатами у програмі концерту ви також почуєте яскраві та ліричні скрипкові мініатюри у виконанні дуету Ігоря Чернявського та Станіслава Калініна.
 
Дуету Станіслава та Ігоря вже понад двадцять років. За їх плечима сотні концертів, записи альбомів, репетиції, спілкування. Їх головний здобуток — висока майстерність та музикальність.
 
Тож запрошуємо вас на цей вишуканий та теплий вечір класичної камерної музики 🖤
 
Вартість квитків на вході в день концерту: 300 грн.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечір скрипкових сонат. Ігор Чернявський (скрипка) та Станіслав Калінін (фортеп'яно) відбудеться 5 квітня 2024, 19:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.