У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stand Up Show

10 вересня 2023, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

10 Вересня Stand Up Show в барі Sorry Mama. Для вас на сцені виступатимуть Олександр Селін та Діма Желєзняк. Це напевно найкраще поєднання. Бо це сплав досвіду та молодості. Та комедія цих двох хлопців торкнеться кожного.
 
Стендап це найвідвертіший жанр, в якому коміки через призму гумору розповідають про себе, свої спостереження, про життєві ситуації, в яких ви, напевно, впізнаєте себе, посмієтесь, та тим самим продовжите своє життя. А бар Sorry Mama – це, напевно, найкраще місце щоб насолодитися стендапом комедія у місті Харкові: затишна та приємна атмосфера, смачне вино та закуски, зручний зал, у якому все чудово видно та чути, а тому чудово сприймається стендап комедія.
 
Відповідно до творчого задуму мова виступу харківська.
 
Олександр Селін – напевно, найдосвідченіший комік, учасник "Розсміши коміка", "Ліги сміху" та стендап фестивалів, двічі фіналіст харківського стендап турніру "Stand Up XL" та учасник першого в Україні телевізійного стендапу проекту "Humorlab stand up wanted".
 
Діма Желєзняк - один із найбрутальніших та найпродуктивніших коміків Харкова. Просто тому що, чи багато ви знаєте людей, які самостійно пішли с IT-сфери у слюсарі?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stand Up Show відбудеться 10 вересня 2023, 19:00, неділя в Бар "Sorry Mama". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.