Стас Корольов. Концерт-презентація "O_x" - найкращого альбому року

2 жовтня 2021, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Знайомтеся, це Стас Корольов! Завдяки участі в шоу "Голос Країни " в 2016 році, Стас потрапив в команду Івана Дорна. Дорну настільки сподобалося володіння Корольовим музичними інструментами, що він запросив його допомогти зробити номер для іншої учасниці "Голосу" - Юлії Юриної. Так народився добре відомий всім дует YUKO.
 
Мікс з електронної музики та українського фольклору швидко збирає своїх прихильників, але проіснувавши 4 роки через творчі розбіжності група розпалася в минулому році. Все це наклалося на внутрішні конфлікти Корольова і складні відносини з його дівчиною. Останній пункт став вирішальним: Стас починає відвідувати психотерапевта і переосмислювати себе і свою творчість, щоб вже в травні цього року випустити «O_x» - без перебільшення унікальний альбом для української музичної сцени.
 
"Що буде, якщо змішати музику гуртів 2HCompany, Макулатура, Вагоновожаті, Radiohead і YUKO. Один з найяскравіших записів 2021, що викликає різноманітні почуття."- пише журнал СЛУХ.
 
"O_x" - це автобіографічна робота, яка піднімає важливі питання самоідентифікації людини, як артиста, громадянина і партнера у відносинах. Цей альбом треба прослуховувати від початку до кінця без пауз і перемикання треків, тому що кожна композиція є шматочком єдиного пазла.
 
Концертна версія " O_x " - це все те ж саме, але до аудіокартинки додається візуальна. Живі емоції Стаса і авторські візуалізації весни підсилюють ефект від альбому, дозволяючи глибше зануритися у всесвіт Корольова і дізнатися в ньому самого себе.
 
Приходьте 2 жовтня в PROMODO HUB на унікальну виставу імені Стаса!
 
Буде терапевтично 💊_х

Придбати квиток на Стас Корольов. Концерт-презентація "O_x" - найкращого альбому року можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Стас Корольов. Концерт-презентація "O_x" - найкращого альбому року відбудеться 2 жовтня 2021, 20:00, субота в Promodo Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.