Вистава "Така казка, що казка"

8 червня 2024, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Така казка, що казка" Харківського театру для дітей та юнацтва відбудеться за адресою вул. Коцарська, 2/4 (цокольний поверх).
 
Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
Вистава за мотивами українських казок та міфів на дві дії.
 
Вистава "Така казка, що казка" ("Про Іванко, Змія, та Премудру Дуляну") була повністю створена у Харківському театрі для дітей та юнацтва. Режисер театру Олександр Драчов написав п'єсу за мотивами українських народних казок, харківський поет Ігор Факторовський вірші, художник Аркадій Чадов вигадав оригінальне оформлення, а звукорежисер Дмитро Абрамов переробив старі мелодії у виразну фонограму і лише за кілька місяців була поставлена яскрава і незвичайна вистава.
 
Казка про те, як на казкову країну напав злобний Змій і як простий хлопець Іванко разом із могутнім козаком Гнатом-Булатом вирушили у подорож, щоб перемогти Змія, звільнити казкову країну від ярма, а наречену Іванка красуню Премудру Дуляну з полону. Іванко і козак потраплять у безліч небезпечних і кумедних пригод, зустрінуться з гірським чортом Крікусом-Кракусом, брехливим Цісарем, володаркою птахів Маркульфою, страшними собаками Чуйкою та Буйком і зрештою переможуть підступного Змія.
 
Вистава наповнена сучасними ілюзіями і тому буде цікава не лише дітям молодшого та середнього шкільного віку, але й їхнім батькам.
 
Вистава триває дві дії. Перша дія 45 хвилин, друга 40 хвилин при одному антракті.

Придбати квиток на Вистава "Така казка, що казка" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Така казка, що казка" відбудеться 8 червня 2024, 12:00, субота в вул. Коцарська, 2/4. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.