FueGo Orchestra. "Танго свободи"

19 листопада 2023, 18:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 4 ТРАВНЯ 2023 18:00 НА 19 ЛИСТОПАДА 2023 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ FUEGO TANGO ORCHESTRA?
 
 1 Талановитий колектив відданих своїй справі майстрів.
 2 Нова розкішна програма "Танго свободи".
 3 Справжнє свято пристрасті та кохання.
 
FueGo Tango Orchestra – яскравий український колектив, що запалює серця палкими мотивами пристрасного танго. Оркестр підкорює бездоганним виконанням запальних мелодій. Цього вечора на сцену вийде прекрасна пара: Віталій Загоруйко та Наталія Слісаренко. Віталій відзначився роботою в якості хореографа-постановника у проєкті «Танцюють всі» та хореографа шоу «Танці з зірками». Наталія – визнаний професіонал і майстер аргентинського танго.
 
Концерт буде присвячений Міжнародному дню танцю. Прекрасна програма "Танго свободи" – це нестримні емоції, безмежна музична краса та чарівна атмосфера чуттєвого аргентинського танго.

Придбати квиток на FueGo Orchestra. "Танго свободи" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

FueGo Orchestra. "Танго свободи" відбудеться 19 листопада 2023, 18:00, неділя в Шоу-ресторан «AltBier». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.