Театр Ляльок. "Ще раз про Червону Шапочку"

20 квітня 2024, 11:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ТОЧНА АДРЕСА ПРИЙДЕ В СМС ТА EMAIL-ПОВІДОМЛЕННІ В ДЕНЬ ВИСТАВИ
 
Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
Музичні пригоди за мотивами казки Шарля Перро
для дошкільного та молодшого шкільного віку
 
Режисер - засл.артист України Л. Попов
Художник - М. Кужелева
Композитор - Р. Федосєєв
 
Впевнені, що майже всі знають історію про маленьку дівчинку, яка отримала своє ім'я від червоної шапочки, яку носила. І також всі знають, що мама відправила її через ліс відвідати бабусю та віднести їй пиріжки. Та про вовка, впевнені, що всі також знають. Але те, що до казки можна потрапити та безпосередньо взяти участь, прямо разом з усіма відомими героями, мабуть, знають далеко не всі!!! Вистава-гра — рідка можливість для дітвори та дорослих, які ще не встигли вирости, стати учасниками театральної казки.
 

Придбати квиток на Театр Ляльок. "Ще раз про Червону Шапочку" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Ще раз про Червону Шапочку" відбудеться 20 квітня 2024, 11:00, субота в Secret Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.