Театр Ляльок. "Історія роду, який згубили марні надії, бойові півні та безпутні жінки"

12 березня 2022, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Марні надії, бойові півні, війна та шльондри, кажуть, все це згубило рід Хосе Аркадіо Буендіо, рід засновника Макондо. Він мріяв, що Макондо буде найщасливішим містом на землі, тут ніколи не буде зброї і рід Буендіа житиме в століттях.
 
Сталося інакше...
 
Війна, яка тривала 20 років.
 
Бананова компанія, яка перетворила робочих на рабів.
 
Страйк і епідемії...
 
Історія роду, його таємниці, скелети в шафі, надії та розчарування, народження та втрати, пошук Моря, Бога та Любові...

Придбати квиток на Театр Ляльок. "Історія роду, який згубили марні надії, бойові півні та безпутні жінки" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Історія роду, який згубили марні надії, бойові півні та безпутні жінки" відбудеться 12 березня 2022, 18:00, субота в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.