Вистава "Третій зайвий"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 28 ЛЮТОГО 2022 19:00 НА 9 ЖОВТНЯ 2023 18:30
Він ... Вона ... І "третій зайвий". Але той чи наречений, та чи наречена? Том або Білл? Джулі або Джуді? Чи є відповідь?
 
Як можна прокинутися в день своєї власного весілля в ліжку з прекрасною незнайомкою? Сюжет розвивається зі швидкістю світла, не відпускаючи ні на хвилину і змушуючи сміятися крізь сльози.
 
"Третій зайвий" – це іскрометна комедія положень! Якщо парубочий пройшов на повну котушку, це зовсім не означає, що на наступний день буде весілля. І в райському саду може трапитися переполох!
 
У ролях:
 
- Анна Кошмал – зірка серіалу «Свати», вистав «Дівичник» і «Вірні дружини»
Ксенія Вертинська –зірка серіалу «Сидоренки і Сидоренки», вистав «Дівичник» і «Вірні дружини»
- Засл. артистка України – Астрая
Дмитро Соловйов
Дарія Петрожицька – акторка театру і кіно, зірка серіалу «Папік»
Володимир Гладкий
 
Режиссер – Влада Белозоренко
Продюсер –Тетяна Єдемська

Придбати квиток на Вистава "Третій зайвий" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Третій зайвий" відбудеться 9 жовтня 2023, 18:30, понеділок в Адміністративна будівля (колишній Radmir Expohall). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.