У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Ляльок. "Казка про трьох поросят"

13 квітня 2024, 11:00, субота
онлайн продаж припинено
запитуйте квитки в касах міста і театру
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 БЕРЕЗНЯ 2024 16:00 НА 13 КВІТНЯ 2024 11:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ТОЧНА АДРЕСА ПРИЙДЕ В СМС ТА EMAIL-ПОВІДОМЛЕННІ В ДЕНЬ ВИСТАВИ
 
Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
Так вже повелося, що в якій би казці не зустрівся нам Вовк, він обов'язково злий і підступний, і будь-що намагається підлаштувати якусь пакість. От і братам поросятам доведеться натерпітися страху. Але чи тільки через Вовка? А може через свої лінощі та зарозумілість? Зустріч з Вовком багато чому навчила невдах поросят. Чому? Це ви дізнаєтесь на виставі.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Казка про трьох поросят" відбудеться 13 квітня 2024, 11:00, субота в Secret Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.