Театр "Новая Сцена". "Заміж за незнайомця" ПРЕМ'ЄРА!

20 березня 2022, 19:00, неділя
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Комедія для дорослих на 2 дії.
 
Успішна адвокатка Аліса Бьорк зациклена на роботі та кар'єрі. У неї не залишається часу для романтичних відносин. До того ж сама Аліса противник шлюбу, сім'ї та дітей. Вона вважає, що для неї жити на самоті комфортніше та зручніше, ніж у шлюбі. А заміжжя це таке діло... чим довше з ним тягнеш, там страшніше воно тобі здається.
 
 Однак тітка Аліси так не думає. Маючи авантюрний характер та кримінальні нахили, тітка Ханна наймає майстра на всі руки, якого звуть Хук. І Хук береться добути нареченого для Аліси у будь-який спосіб.
 
Актори:
Аліса Б'єрк – Юлія Селіванова.
Тітка Ханна – Лариса Луніна.
Хук Юхансон – Артем Хіміч.
Лукс Еклунд – Костянтин Миронов.
Рут Найман – Світлана Тимченко.
 
Режисер – Олександр Драчов.
Художник – постановник – Олександр Абманов.
 
     

Придбати квиток на Театр "Новая Сцена". "Заміж за незнайомця" ПРЕМ'ЄРА! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Новая Сцена". "Заміж за незнайомця" ПРЕМ'ЄРА! відбудеться 20 березня 2022, 19:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.