Вистава "Возлюби ближнього свого"

31 травня 2024, 17:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Кожен із них мав минуле, сповнене щастям, теплом та надією на світле майбутнє. Але в одну мить вони стали вигнанцями, які вимушені знаходити свій шлях у новому світі. Їх буття — це недовіра, лінійні кордони, неспокій сну, охоронці та погоні, тимчасові притулки та загроза бути спійманим. Для них, кожен новий день — це збіг випадковостей, сліпа примха долі, з ласкавої руки якої настане ще один ранок. Вони були викинуті за рамки закону та давно втратили надію на повернення, але єдине, чого в них не можна відібрати — це права любити.
 
Тому, єдине, що їм залишилося — віддати свої серця та душі одне одному, незважаючи на лиху годину, морок оточення та загрозу втратити власне життя та волю. Це історія про тих, кого ніхто не приймає, та про тих, на кого завжди чекають…
 
   
 
 

Придбати квиток на Вистава "Возлюби ближнього свого" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Возлюби ближнього свого" відбудеться 31 травня 2024, 17:00, п’ятниця в Бар "Вечорниці". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.