Вистава "Схоже на щастя"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

"Схоже на щастя" - це історія випадкової зустрічі двох самотніх істот, їх короткочасної спільної подорожі і невипадкової взаємної турботи, довіри, ніжності, що виникають несподівано і, напевно, без кінця.
 
Вистава - лауреат премії "Київська Пектораль 2014" в номінації "За кращу камерну вистава (вистава малої сцени)». Ада Роговцева лауреат премії "Київська Пектораль 2014" в номінації "За кращу жіночу роль".
 
Дійові особи та виконавці:
 
- Клод - Народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка - Ада Роговцева;
- МАРГО - Заслужена артистка України - Світлана Орліченко;
- Режисер-постановник - Заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова;
- Художник-постановник - Тарас Ткаченко;
- Художник по костюмах - Світлана Нікітчина;
- Хореограф постановник - Олексій Скляренко;
- Композитор - Андрій Шустов.

Придбати квиток на Вистава "Схоже на щастя" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Схоже на щастя" відбудеться 20 березня 2024, 18:00, середа в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.