Театр "Нова Сцена". Ящик Пандори. Backstage комедія

13 травня 2020, 19:00, середа
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

В одному чорному-чорному місті ... на одній чорній-чорній вулиці ... В одному чорному-чорному будинку ... за однієї чорної-чорної дверима ...
 
Це гра, правила якої складають на ходу самі учасники. Гра, де ставка - життя.
 
Сюжетні віражі перевертають конструкцію любовного трикутника з ніг на голову. Є Він. Є якась Дама. Роман є, але не з нею. Є Інша - юна.
 
Герої нескінченно змінюють маски, щоб, врешті-решт, відкритися один одному з останньої прямотою. Але, може бути, і прямота - це всього лише козир у грі?
 
Глядач весь час залишається в добре спланованому подиві: чи слід те, що йому говорять зараз, з того, що говорили хвилину назад, де правда і що ж трапилося насправді?
 
Запрошуємо Вас в це авантюрне подорож разом з нами - відкрити - «Ящик Пандори». У цій історії є все: Любов, іронія, жарти, смуток, хороша гра акторів, прекрасне музичне оформлення та запальні танці!
 
Тривалість вистави 1 години 50 хвилин.
 
Творці вистави:
 
Режисер - Микола Осипов
Художник - Олександр Абманов
Хореограф - Майя Бершова
Художник по костюмах - Костянтин Пономарьов
Майстер сцени - Микола Лисенко
Звук - Інна Гудкова
Художник по світлу - Едуард Лобанов
Костюмер-реквізитор - Ольга Петрусенко
Майстер сцени - Микола Лисенко
 
актори:
Аркадій - Сергій Дзялік
Олена - Ольга Солонецька
Анна - Ганна Лупеко
Маргарита - Вероніка Галанцева
Влад - Влад Лісневський
Микита - Данило Спіцин

Придбати квиток на Театр "Нова Сцена". Ящик Пандори. Backstage комедія можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нова Сцена". Ящик Пандори. Backstage комедія відбудеться 13 травня 2020, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.