Олена Андрейчикова. Концерт-стендап у Харкові

28 вересня 2021, 19:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Концерт-стендап популярної української письменниці Олени Андрейчикової - іронія, відвертість і заряд позитиву.
 
Коли ми слухаємо її оповідання, ми сміємося і плачемо (але частіше від сміху), дізнаємося щось нове про себе, впізнаємо друзів, любимо, ненавидимо, бентежимося, дивуємося разом з героями, надихаємося і хочемо так само відчайдушно, як ці герої, жити.
 
Олена Андрейчикова - письменниця, перекладачка, радіоведуча, дипломантка Міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, та ще й відчайдушна жінка, яка вміє сміятися над собою.
 
Після концерту на нас чекає автограф-сесія.
 

Придбати квиток на Олена Андрейчикова. Концерт-стендап у Харкові можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Олена Андрейчикова. Концерт-стендап у Харкові відбудеться 28 вересня 2021, 19:00, вівторок в Promodo Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.