Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B

16 лютого 2019, 23:55, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Plan B fest — фестиваль соціальних інновацій та нової музики
 
Три дні та дві ночі Харків вібруватиме від ідей та хорошої музики.
Тут відбудеться вже третій фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Його цьогорічний девіз – Change the game, Змінюй гру. Музичні хедлайнери ночі – Sofa Surfers (Австрія) та українські виконавиці Alina Pash та Alyona Alyona зі спеціальним фестивальним сетом
 
15-16 лютого, Лофт-сцена ХНАТОБ. З 21:00 до 4:00 ранку. 
Програма фестивалю: 
 
15 лютого
Alyona Alyona / Київ, Alina Pash / Київ, Space Spice Boy & Військовий оркестр / Kиїв-Чернігів (від фестивалю “86”), Tik Tu / Тернопіль, Oy Sound System / Kиїв
 
16 лютого
Людська Подоба / Київ, Love’n’Joy / Kиїв, Prince Albert / Харків, Sofa Surfers / Австрія
 
Квиток дійсний 15 та 16 лютого! Дає право входу на концерти, що проходитимуть на  Лофт-сцені ХНАТОБ (вул. Сумська, 25). А також гарантують вхід на партнерські вечірки до 22:00 (Після 22:00 за наявності вільних місць у клубі). 
Повний список вечірок на сторінці фестивалю у fb та на сайті.
 
Обміняти квиток на фестивальний браслет можна буде 15 та 16 лютого:
- з 18:00 на майданчику, де проходитимуть концерти. Лофт-сцені ХНАТОБу (вул. Сумська, 25)
- з 10:00 на денній локації фестивалю Mental Complex Studio, Лопанська набережна, 2/2    
 
 
Основний акцент Plan’y B – соціальні інновації. Тому музична програма — логічне продовження денної соціокультурної конференції. До Харкова завітають музиканти, які не просто грають музику, а розсувають кордони мистецької свободи, експерементують із новими технологіями, а дехто – і з соціальними темами. Це музика, яка стає висловлюванням; музиканти, які водночас є агентами змін.
 
Денна частина фестивалю, соціокультурна конференція —  це різноформатні зустрічі з п’ятдесятьма спікерами й спікерками з п’ятнадцяти країн та надзвичайно широким представництвом помітних соціокультурних ініціатив. Також в рамках денної програми — виставки Tolerance travelling poster show, We were here і інтерактивна виставка відеоігор на соціальні теми від Берлінського фестивалю A-Maze indie-game exhibition – Digital garden. Денна програма буде відбуватися в Mental Complex Studio на Лопанській Набережній, 2/2. Вхід на конференцію традиційно вільний. Детальніше про програму – planbfest.com, fb: plan2bfest

Придбати квиток на Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B відбудеться 16 лютого 2019, 23:55, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.