Сєва Новгородцев

7 листопада 2018, 20:00, середа
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одну та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Час зустрічі гостей, open door -  19:00
Час початку концерту в - 20:00
 
У листопаді 2018 року в Україні відбудеться подія за своїм рівнем стоїть в ряду головних подій року в культурному житті країни - візит Сєви Новгородцева, людини, що стала легендою за життя і зазначеного вищою нагородою Британської імперії за внесок у розвиток світової культури!
 
Унікальність Сєви Новгородцева в тому, що серед західних зірок він мабуть єдиний сьогодні, що володіє набором якостей цікавих аудиторії і властивих тільки йому. Так в чому ж його легендарність і міфологічність?
 
Сєва Новгородцев - неймовірний ерудит з найрізноманітніших векторах життєвих ситуацій і неперевершений оповідач. Достатньо почитати його сторінку в FB, матеріали на сайті seva.ru або його книги, що стали бестселерами.
 
Дивно, але будучи вихідцем з Радянського Союзу, Сєва Новгородцев є до мозку кісток європейцем - британець, і його погляд на багато речей - це прекрасний життєвий досвід і повчання для багатьох наших співгромадян. Його кар'єра на Заході, яку він створив з нуля, і досягнення, відмічені вищим Орденом Британської Імперії, вражають.
 
Під час візиту в Україну Сєва Новгородцев візьме участь в телевізійних і радіо проектах України, а також виступить з низкою творчих зустрічей у великих містах країни.
 
Впевнені, що творча зустріч з Севой Новгородцева, яка побудована в форматі ток-шоу, вистави-концерту, вечори-спілкування і відповідей на запитання аудиторії, стане подією і сильним мотиватором в життя багатьох активних людей України.

Придбати квиток на Сєва Новгородцев можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сєва Новгородцев відбудеться 7 листопада 2018, 20:00, середа в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.