У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Нафта". Вистава "Щур". Прем'єра!

29 вересня 2023, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"ЩУР" — абсурдна детективно-пластична комедія з елементами театру анімації.
 
У центрі уваги — простий робітник Пан Чепєленко, прибиральник за професією і фанат своєї справи. 
 
Одного вечора він випадково знаходить підозрілий чемоданчик в одному зі сміттєвих  баків, біля якого працював. Передчуваючи неладне, він поспішно ховає знахідку і тікає додому. Пан Чепєленко ще не знає, що на той момент за чемоданчиком вже полювали різні кримінальні клани і заїжджі бандити. Тому прибиральник стає важливою ціллю і пріоритетом для злодіїв. Починаються кумедні замахи і перестрілки, химерно переплетені з пластичними витівками героїв.
 
Паралельно відбувається ексцентричне розслідування цих замахів. Детектив Спун і Детектив Сміт разом із їхньою начальницею Детективкою Маерс намагаються зловити злодіїв на гарячому. Але в якийсь момент у детективному відділку з’являється відчуття, що… серед них завівся ЩУР! І розслідування стає ще більш абсурдним та загадковим. 
 
Хто першим знайде таємний чемоданчик? Ким є Щур? Чи подружиться Пан Чепєленко з мафією? Що буде з детективами і при чому тут бабуся? Приходьте дивитися у нашій виставі :)
 
Дійові особи і виконавці/виконавиці: 
 
Прибиральник Пан Чепєленко ‒ Денис Ломакін
Злодій Ігор Іклок ‒ Антон Репях
Детектив Спун ‒ Дмитро Третяк 
Детективка Маерс ‒ Олена Баженова
Детектив Сміт ‒ Микола Набока
 
Режисер ‒ Артем Вусик
Хореографка ‒ Ніна Хижна
Композитор ‒ Сергій Савенко
Художник зі світла ‒ Олександр Чиж
Звукорежисер ‒ Антон Бегменко 
Художниця лялькового плану ‒ Ольга Турутя 
Художниця із гриму – Валерія Кузьменко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нафта". Вистава "Щур". Прем'єра! відбудеться 29 вересня 2023, 19:00, п’ятниця в Театр "Нафта". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.