Two Are. Den Maar. Открытие Opium Party Bar

11 вересня 2020, 22:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одну та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Довгоочікуване відкриття Opium Party Bar!

Зараз Ви можете придбати вхідний квиток на вечірку 11го вересня, отримавши квиток на вечірку 12го вересня в подарунокТаким чином, Ви зможете відвідати два заходи за ціною одного. Кількість квитків лімітовано. Поспішай придбати свій квиток!
Друзі!  
 
Вже цієї п'ятниці на нашiй сценi спалахнуть одеські хлопці Den Maar і Two Are! Без яких не проходить жоден захід в Одесi. І саме їх енергетика змусить вiдiрвати вашi тiла вiд землi в цю ніч!
Їх треки звучать на різних танцполах і радіостанціях усього світу!
 
Вони запалюють вони шокують! Затамуйте подих, бо ця подiя запам'ятається Вам на довго!
 
Новий інтер'єр і нова музика змусить битися в унісон Ваші сердця!
 
Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч Вами!
 
У цей вечір наших гостей підтримує dj Helen&Boys, dj Baroz та dj ModuleX.  
 
Нагадуємо Вам, що кількість квитків лімітовано.  Поспішайте придбати свій квиток!
 
Адрес: Вул.  Академіка Павлова, 271.
 
Open Door: 22:00.

Придбати квиток на Two Are. Den Maar. Открытие Opium Party Bar можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Two Are. Den Maar. Открытие Opium Party Bar відбудеться 11 вересня 2020, 22:00, п’ятниця в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.