Вистава "Все можливо"

30 травня 2023, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
Двоє абсолютно різних людей - він і вона - виявилися відрізані від світу ураганом, що розгулявся, зустрівшись на автобусній зупинці.
 
Поліна - багата і химерна дамочка, що втекла від свого заможного нареченого.  Кирило – бідний музейний архіваріус, що повертається додому у звичайнісінький буденний день.
 
Бурхлива стихія зовні та ураган пристрастей усередині – хіба тут є місце комедії?  Але запевняємо вас, без жодного сумніву, без комедії в цьому безумстві не розібратися!

Придбати квиток на Вистава "Все можливо" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Все можливо" відбудеться 30 травня 2023, 19:00, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.