Ideя Fix

21 березня 2020, 19:00, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Група Ideя Fix утворена влітку 2006 р в Самарі. Свіжі ідеї, а також альтернативний підхід до музики, дав про себе знати, і Idея Fix змогла зловити свою «хвилю».
 
Незвичайні музичні розміри, що пронизує мелодійність - ось основні риси групи.
 
Трек «Плач иТанцуй» є візитною карткою групи. Якщо ці слова тобі про щось говорять, то ти пройшов тест на вік!
 
Чекаємо вас на наших концертах в Україні!
 
Що? - Ideя Fix
Коли? - 21 березня, о 19:00

Придбати квиток на Ideя Fix можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ideя Fix відбудеться 21 березня 2020, 19:00, субота в Venom Stage. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.